Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare locuri de joacva
- Număr anunț
- DA22842862
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.816 RON
- Valoare atribuită
- 89.816 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:54
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.816 RON
din 89.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro