Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGI TENIS DUNLOP FORT ALL COURT 4 MINGI/CUTIE

Număr anunț
DA22838608
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
RENAMED FARMA SRL (CUI RO6488777)
Cod CPV
37452710-1 · Mingi de tenis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,46 RON
Valoare atribuită
998,46 RON
Data publicării
16.04.2019 09:16
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,46 RON

din 998,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.