Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTER CABLU RETEA RJ45 UTP, STP, coaxial BNC, telefon RJ11: circuit deschis, scurtcircuit, GEMBIRD

Număr anunț
DA22840313
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,62 RON
Valoare atribuită
254,62 RON
Data publicării
16.04.2019 10:20
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,62 RON

din 254,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.