Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole de birou

Număr anunț
DA22850049
Autoritate contractantă
Comuna Costache Negri (Primaria Comunei Costache Negri ,jud Galati) (CUI 3126772)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,81 RON
Valoare atribuită
244,81 RON
Data publicării
17.04.2019 08:47
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,81 RON

din 244,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.