Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pat spital cu doua capete rabatabile, cu sistem de protectie lateral
- Număr anunț
- DA22847787
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NAVO THEO SRL (CUI RO8003258)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.468 RON
- Valoare atribuită
- 132.468 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 15:07
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.468 RON
din 132.468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro