Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare agitator magnetic cu incalzire model MR HEI-END HEIDOLPH

Număr anunț
DA22836483
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM SRL (CUI RO21897589)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
15.04.2019 15:45
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON

din 2.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.