Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Covor PVC 2 mm standart metal
- Număr anunț
- DA22850547
- Autoritate contractantă
- Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
- Furnizor / câștigător
- BRAFLOOR CARPET S.R.L. (CUI RO28716280)
- Cod CPV
- 44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.477,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.477,20 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:14
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.477,20 RON
din 4.477,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro