Ofertă refuzată Cumpărare directă

Manusi examinare nitril nepudrate M, L

Număr anunț
DA22857011
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare finală
2.700 RON
Data publicării
17.04.2019 13:43
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.