Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FEROASE ELECTRICE

Număr anunț
DA22846882
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,36 RON
Valoare atribuită
862,36 RON
Data publicării
16.04.2019 14:30
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,36 RON

din 862,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.