Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bilet avion - Bucuresti-Paris si retur cu Tarom 2570
- Număr anunț
- DA22836920
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.140 RON
- Valoare finală
- 5.140 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 16:31
- Data finalizării
- 17.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.