Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPORNIREA SISTEMULUI DE IRIGAT

Număr anunț
DA22849832
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Furnizor / câștigător
AGRO PATAKI SRL (CUI RO12301090)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298,99 RON
Valoare atribuită
1.298,99 RON
Data publicării
17.04.2019 08:30
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.298,99 RON

din 1.298,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.