Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie unelte si scule de mana - DRDP Brasov, Anunt ADV1071099
- Număr anunț
- DA22849624
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512300-5 · Ciocane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,52 RON
- Valoare atribuită
- 467,52 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 08:12
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,52 RON
din 467,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro