Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lacate 25 buc

Număr anunț
DA22848133
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,21 RON
Valoare atribuită
415,21 RON
Data publicării
16.04.2019 15:24
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,21 RON

din 415,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.