Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERTALON D40*1000 SI ERTALON D45*1000MM

Număr anunț
DA22854411
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,90 RON
Valoare atribuită
128,90 RON
Data publicării
17.04.2019 11:52
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,90 RON

din 128,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.