Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparaţie tun de caldura Master BV 110 E
- Număr anunț
- DA22849713
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- EVOSTORE SRL (CUI RO19123284)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.529,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.529,42 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 08:20
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.529,42 RON
din 1.529,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro