Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIT ACOPERIS ANEXA LA BISERICA SF GHEORGHE BAIA
- Număr anunț
- DA22846669
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- TDP METAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33616881)
- Cod CPV
- 45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.032,60 RON
- Valoare atribuită
- 45.032,60 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 14:21
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.032,60 RON
din 45.032,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro