Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem operare (I5-7400, ddr4 4gb, 1Tb HDD,DVD-RW,monitor Philips 21.5,carcasa+sursa, kit tst+mouse)
- Număr anunț
- DA22848392
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.979 RON
- Valoare atribuită
- 1.979 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 15:38
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.979 RON
din 1.979 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro