Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru marcaj rutier

Număr anunț
DA22845084
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
VECTORIAL UNO SRL (CUI RO30323224)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.145 RON
Valoare atribuită
5.145 RON
Data publicării
16.04.2019 13:21
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.145 RON

din 5.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.