Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare si transport deseuri

Număr anunț
DA22824554
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
POLARIS M.HOLDING SRL (CUI RO12079629)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.340,03 RON
Valoare atribuită
13.340,03 RON
Data publicării
12.04.2019 14:58
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.340,03 RON

din 13.340,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.