Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat
Reparatii autoturism Dacia Logan
- Număr anunț
- DA22850706
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- PRO AUTO SRL (CUI 15152627)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397 RON
- Valoare atribuită
- 370,59 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 09:21
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
370,59 RON
din 397 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 26,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.