Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE DE VIATA PERSONAL SVSU MIOVENI

Număr anunț
DA22846430
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.671,85 RON
Valoare atribuită
3.671,85 RON
Data publicării
16.04.2019 14:12
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.671,85 RON

din 3.671,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.