Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet informatic APLxPERT compus din: Contabilitate bugetara si salarii APLxPERT
- Număr anunț
- DA22847558
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Teleorman (CUI 3927665)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 14:57
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro