Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de editare brosura A5 Ro
- Număr anunț
- DA22845432
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA ACADEMICA PENTRU PROGRES RURAL "TERRA NOSTRA" (CUI 11759155)
- Cod CPV
- 79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 13:33
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.200 RON
din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro