Ofertă acceptată Cumpărare directă

Royal Canin Felin Renal cu Vita 85 g

Număr anunț
DA22851139
Autoritate contractantă
Centrul Teritorial Veterinar Sector 2 (CUI 13590744)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI RO28141905)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,88 RON
Valoare atribuită
86,88 RON
Data publicării
17.04.2019 09:39
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,88 RON

din 86,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.