Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete de actualizare program Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 26-50 utilizatori

Număr anunț
DA22851864
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.832,16 RON
Valoare atribuită
2.832,16 RON
Data publicării
17.04.2019 10:07
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.832,16 RON

din 2.832,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.