Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPLEMENTARE GDPR PENTRU ORGANIZATIILE SCOLARE
- Număr anunț
- DA22815077
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Costin D. Nenitescu (CUI 4318040)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL CONSULTING AND TRAINING CENTER SRL (CUI 30603518)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 15:26
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro