Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de copiere alb negru si color, printare, scanare
- Număr anunț
- DA22836892
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.812 RON
- Valoare atribuită
- 37.812 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 16:26
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.812 RON
din 37.812 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro