Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de divertisment prestate de orchestre

Număr anunț
DA22857088
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA BIG BAND TIMISOARA (CUI 35285865)
Cod CPV
92312140-4 · Servicii de divertisment prestate de orchestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
17.04.2019 13:46
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.