Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA CRISTALINA 19L PC DECARBOGAZIFICATA PARTIAL

Număr anunț
DA22850574
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Furnizor / câștigător
PERLA HARGHITEI SA (CUI RO505623)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
140 RON
Data publicării
17.04.2019 09:15
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140 RON

din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.