Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei motor

Număr anunț
DA22864124
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO805361)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
18.04.2019 10:54
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.