Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR 12V X 65A
- Număr anunț
- DA22868717
- Autoritate contractantă
- Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,12 RON
- Valoare atribuită
- 294,12 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 13:56
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,12 RON
din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro