Ofertă acceptată Cumpărare directă

reactualizare SF trotuare

Număr anunț
DA22867969
Autoritate contractantă
Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
Furnizor / câștigător
MATINAL-COM S.R.L. (CUI 2259290)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
18.04.2019 13:26
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.