Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recoltor / urocultor / container / recipient STERIL sputa urina 60ml Uro DELTALAB - REDUCERE PRET

Număr anunț
DA22864371
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
18.04.2019 11:04
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.