Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţionarea, transportul şi montarea de filtre necesare sistemului de ventilaţie şi climatizare

Număr anunț
DA22863831
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.726 RON
Valoare atribuită
20.726 RON
Data publicării
18.04.2019 10:44
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.726 RON

din 20.726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.