Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicina muncii pentru 2019

Număr anunț
DA22863131
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
BIOMED DORIS SRL (CUI 15126768)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.185 RON
Valoare atribuită
5.185 RON
Data publicării
18.04.2019 10:19
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.185 RON

din 5.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.