Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Lenovo M83e SFF

Număr anunț
DA22862524
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24699594)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare atribuită
820 RON
Data publicării
18.04.2019 09:53
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820 RON

din 820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.