- Număr anunț
- DA22861027
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- KAY TRADING SRL (CUI RO6847749)
- Cod CPV
- 14522300-9 · Smirghel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849,75 RON
- Valoare atribuită
- 849,75 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 08:45
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849,75 RON
din 849,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro