Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dopuri celuloza pt eprubete diam baza 12.5mm, diam varf 17mm
- Număr anunț
- DA22858199
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
- Furnizor / câștigător
- LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40 RON
- Valoare atribuită
- 40 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 14:34
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40 RON
din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro