Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit membrane filtrante diametru 47mm si cutii petri diametru 55mm
- Număr anunț
- DA22853401
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
- Furnizor / câștigător
- MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI RO33206164)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 11:08
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro