Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRP si Test rapid la ureaza – Helicobacter pylori din biopsie gastrica, kit 50 teste

Număr anunț
DA22851773
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175 RON
Valoare atribuită
1.175 RON
Data publicării
17.04.2019 10:03
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 06:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175 RON

din 1.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.