Ofertă refuzată Cumpărare directă

Transport persoane ocazional national

Număr anunț
DA22844897
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
LAUER EUROPA TOURS SRL (CUI RO14630081)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare finală
3.900 RON
Data publicării
16.04.2019 13:13
Data finalizării
18.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.