Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU LED 60X60 40W CDL HEDA

Număr anunț
DA22846722
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.659,50 RON
Valoare atribuită
3.659,50 RON
Data publicării
16.04.2019 14:24
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.659,50 RON

din 3.659,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.