Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat

Salam de vara

Număr anunț
DA22834937
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.600 RON
Valoare atribuită
21.360 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
15.04.2019 14:30
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.360 RON

din 21.600 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.