Ofertă refuzată Cumpărare directă

SALAM VICTORIA

Număr anunț
DA22828589
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,70 RON
Valoare finală
326,70 RON
Data publicării
15.04.2019 10:35
Data finalizării
18.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.