Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panel led 50w 6400k+adaptator, tub TL-D 18W, PHILIPS, Corp iluminat led 20W , Corp iluminat led 40W
- Număr anunț
- DA22851610
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
- Cod CPV
- 31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.001,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.001,80 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:57
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.001,80 RON
din 2.001,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro