Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDRESOR INCARCATOR automat CTEK MXS 7.0 (12V 7A)

Număr anunț
DA22858897
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31153000-3 · Redresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326,06 RON
Valoare atribuită
1.326,06 RON
Data publicării
17.04.2019 15:10
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326,06 RON

din 1.326,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.