Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,6% sub estimat
Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Corn cu gem
- Număr anunț
- DA22862041
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,60 RON
- Valoare atribuită
- 79,60 RON 17,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 09:33
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79,60 RON
din 96,60 RON estimat
17,6%
Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.