Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru + PULVERIZATOR - pentru flacon1000 ml
- Număr anunț
- DA22865147
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare finală
- 1.220 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 11:30
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.