Ofertă acceptată Cumpărare directă

WP 40 HKX Motopompa AGT cu motor Honda GX 270 debit maxim 1600 l/min

Număr anunț
DA22863120
Autoritate contractantă
SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
31640000-4 · Masini si aparate cu utilizare specifica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.334,45 RON
Valoare atribuită
3.334,45 RON
Data publicării
18.04.2019 10:19
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.334,45 RON

din 3.334,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.