Ofertă refuzată Cumpărare directă

FOARFECA GEAM TERM. DD 450/1400

Număr anunț
DA22862244
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
TOT DISTRIBUTION SRL (CUI 25125336)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122 RON
Valoare finală
1.122 RON
Data publicării
18.04.2019 09:42
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.